ForeningensBestyrelse
Velkommen til vores hjemmeside
Formand                  Anna Grønnegaard,     mail:   steffi.agn@gmail.com
                          

Kasserer:                  Gurli Kofod                          jgkofod@mail.dk

Næstformand:            Eskil Holm                         eskil.holm@mail.dk
Sekretær                  Tordis Sværke                    Tordis.Svaerke@gmail.com 
Best.Medlem             Margit Pihl Hansen              mmpihl.h@mail.dk
BestyrelsesSuppleant:  Kim Lundgreen og Johnny Kofod

Revisorer  Liselotte Nyboe og Bent Jensen
RevisorSuppleant:  Kurt Nielsen og Hanne Nielsen

WebMaster: Niels Jørgen Jørgensen   
Netmester@RoskildeBornholmerforening.dk   

Foreningens bestyrelse kan også tilskrives på
Formand@RoskildeBornholmerForening.dk 
Naestformand@RoskildeBornholmerForening.dk
Kassererer@RoskildeBornholmerForening.dk
Sekretaer@RoskildeBornholmerForening.dk


Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...

Jan Jensen | Svar 09.08.2016 14:58

Hej på hjemmesiden http://www.dronefotos.nu/
sælger jeg smukke billeder som er taget med drone her på Bornholm.
vh. Jan Jensen / Drone Fotos Bornholm

Nete Marie Hjorth Madsen | Svar 19.03.2014 16:51

Jeg må sige, at jeg er ret begejstret for jeres hjemmeside. Den er bedre end vores i København. hilsen Nete Marie Hjorth Madsen

Mogens lind | Svar 25.11.2012 19:29

Flot side

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

05.04 | 15:29

Jeg kommer til generalforsamlingen 01.05.2022.
Hilsen Ane-Lis Jensen

...
25.01 | 14:11

Jeg kommer til generalforsamlingen den 30.januar 2022

...
20.01 | 10:39

Tak for en hyggelig eftermiddag.
Nu håber sikkert alle at der kommer en god extraordinær generalforsamling. Med et godt resultat.😊😊.vh. Karen schrøder

...
16.01 | 02:31

Jeg hedder Anita og er født og opvokset på Bornholm. Jeg vil gerne blive medlem..men hvis det findes noget tættere på Østerbro Kbh.. ville jeg hellere det..😊

...
Du kan lide denne side
Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE